Baldur’s Gate 3 вийде в цьому році, ЕА закрили гру з ЗВ та інше

* Творці модифікації Hot Coffee для Red Dead Redemption 2 не збирається поступатися Take-Two і Rockstar і видаляти своє творіння з сайту Nexus Mod навіть незважаючи на погрози юридичного спрямування з боку господарів гри – про це один із авторів мода, що ховається за псевдонімом Unlosing, розповів Eurogamer. Згідно йому, вони отримали відповідний лист від юристів Take-Two, що вимагає видалити Hot Coffee або пізнати на собі всю лють судового відплати. Однак Unlosing вважає, що претензія несправедлива, бо в моді немає нічого такого, чого немає у самій грі. Оді просто зробили компеляцию з різних ігрових елементів і не більше того. Мод, нагадаємо, претендує на сексуальність і створений на основі знаменитої модифікації до GTA: San Andreas, яка повернула в гру віддалену розробниками сексуальне міні-гру. Хоча насправді в ньому немає жодної сексуальної сцени.

* Hasbro у спілкуванні з інвесторами повідомила, що baldur’s Gate 3 вийде в ранньому доступі в кінці поточного року. Компанія, нагадаємо, є власником Wizards of the Coast, якій, у свою чергу, належать права на Dungeons & Dragons, і саме за її ліцензії Larian розробляє довгоочікуваний сіквел. До речі в ніч на 28 лютого за московським часом обіцяний перший показ геймплея гри на виставці PAX East.

* Сайт Kotaku розкопав інформацію про те, що Electronic Arts закрила минулої весни спіноф по Star Wars Battlefront – про це журналістам розповіли аж шість джерел. Шутер мав кодову назву Viking і включав в себе елементи відкритого світу. Розробляла його британська студія Criterion за участю EA Vancouver. І саме в цьому полягала проблема: дві студії не дуже-то спрацювалися, і в результаті у двох няньок дитя виявилося без ока. За що його і вбили.

* Ізометричний кіберпанк екшен-шутер RUINER «скоро» вийде на Switch – про це повідомив офіційний «твіттер» гри. Світ вона (гра) побачила ще в 2017 році в Steam і на консолях і розповідала історію про боротьбу відважного кіборга за правду про зниклого брата з корумпованою владою мегаполісу Ренгока. RUINERотличают брутальна бойова система, повний набір кіберпанк-екзотики і сюжетні хитросплетіння. Користувачі Steam, до речі, оцінили гру аж на 90%.

Реклама