Baldur’s Gate 3: сервіс Stadia розкрив інформацію про терміни релізу гри

Адміністрація ігрового хмарного сервісу потокового Stadia у своїй публікації дала зрозуміти, коли відбудеться реліз третьої частини популярної рольової гри baldur’s Gate. Про це 14 лютого повідомив журнал PC Gamer.

https://twitter.com/pcgamer/status/1228383428778872832

«Ви з нетерпінням чекаєте Doom Eternal, Get Packed, Orcs Must Die! 3, baldur’s Gate 3 і багато хто інші ігри, які вийдуть в Stadia в цьому році», — написали представники сервісу в його офіційному блозі.

Видання нагадує, що раніше розробники baldur’s Gate 3 не називали взагалі ніяких термінів можливого виходу гри. Раніше Steam присвоїв їй з цього приводу статус TBA (To be announced — «буде оголошено»).

Пізніше Larian Studios заявили, що вони нікому не повідомляли інформацію про терміни виходу гри і сказали, що проект був включений в список Stadia помилково. Однак автор статті звернув увагу читачів на те, що розробники дали двозначний коментар, оскільки не стали прямо говорити, що в 2020 році реліз гри не відбудеться.

Варто також нагадати, що раніше Larian Studios подратувала всіх шанувальників baldur’s Gate. Вона заявила, що якісь новини про проект третьої частини рольової гри з’являться 27 лютого 2020 року.

Реклама