Автори Path of Exile анонсували доповнення «Деліріум»

Студія Grinding Gear Games анонсувала доповнення «Деліріум» для своєї екшен-RPG Path of Exile. Його трейлер можна подивитися нижче.

Щоб потрапити в Деліріум, гравцям потрібно торкнутися Дзеркала Делириума, де з’являться нові боси і вороги, а знайомі противники отримають нові здібності. У міру занурення в Деліріум геймери будуть стикатися з більш численними і небезпечними монстрами, однак і нагорода буде краще.

До високорівневих картах можна застосовувати сфери Делириума. Одна сфера робить битву важче, але на карті можна використовувати до п’яти сфер одночасно, щоб максимально збільшити складність гри і цінність нагород.

На цих картах гравцям належить шукати осколки Симулякра, який відкриє портал до самого небезпечного і високорівневому випробуванню Делириума.

Крім того, у додатку гравцям дозволять розширити древо пасивних умінь, розмістивши в одному з зовнішніх гнізд кластерний самоцвіт, додає одне з 280 нових умінь і навіть прививающий додаткові гнізда.

Нарешті, розробники додадуть в Path of Exile чотири нових каменю умінь, три каменю підтримки, безліч магічних карт і унікальних предметів, а також знову поліпшать пізню стадію гри.

Вихід доповнення відбудеться 13 березня на PC і на наступній тижня на Xbox One і PlayStation 4. Раніше Grinding Gear Games оголосила, що в 2020 році Path of Exile отримає чотири додатки.

Реклама