Aleksib: «Ми розпочали тренування на буткемпе одразу після поразки на ICE Challenge»

Алексі Aleksib Виролайнен прокоментував виступ OG на GG.Bet ICE Challenge 2020 по CS:GO. В інтерв’ю фінському порталу Ilta Sanomat він також розповів, що колектив почав підготовку до BLAST Premier Spring Series 2020 одразу після поразки на попередньому турнірі.

За словами Aleksib, в матчі проти Natus Vincere в груповому етапі ICE Challenge команда ніби втратила потрібний настрій, а в зустрічі з MAD Lions зробила дуже багато помилок.

Алексі Aleksib Виролайнен:

«Ми були розчаровані результатом на ICE Challenge 2020. У матчі з ENCE команда грала злагоджено, комунікація йшла як треба, всі були в гарному настрої. Але в зустрічі з NAVI все змінилося. Все ніби втратили потрібний настрій. Тому нам потрібно поставити нові цілі і намагатися їх досягти. На останній карті матчу проти MAD Lions все, здавалося, йшло за планом. У результаті колектив виклався на повну, але наробив дуже багато помилок, хоча міг перемогти з рахунком 2:0. Залишається тільки виправити проблеми, які були в тій зустрічі, і залишити цю поразку в минулому».

Aleksib і його команда провели на буткемпе близько десяти днів до початку матчів групи C на BLAST Premier Spring Series 2020.

Алексі Aleksib Виролайнен:

«Ми тренувалися на буткемпе з самого поразки на ICE Challenge. Робили все, щоб виправити помилки. Сподіваємося, що почнемо виступ на BLAST Premier з чистої перемоги».

OG зайняла 5-6 місце на ICE Challenge 2020 і заробила $10 тис. У першому матчі BLAST Premier Spring Series 2020 команда зустрінеться з Evil Geniuses. Початок гри до двох перемог призначено на 22:30 мск. Стежити за ходом змагання можна тут.

Реклама