В WoW Classic гравці щотижня випускають газету про життя одного з RP-серверів

Гравці RP-сервера Deviate Delight щотижня випускають газету під назвою The Daily Deviate про життя реалма. У ній пишуть про обвалом цін на аукціоні, публікують інформацію про набір в гільдії і призначають нагороди за голови гравців.

Ентузіасти стежать за внутрішнім життям сервера і розповідають про значні події за тиждень. Газету публікують на сайті, скачати онлайн примірник може будь-який бажаючий. У деяких випусках автори розміщують кросворди або анекдоти. У 12-му тиражі опублікували жартівливу статтю про те, чому гравці Альянсу повинні прив’язувати свої «камені повернення» в тавернах Штормграда — з «фотографіями» міста.

Автори розповіли про обвал цін на «Загадкове гостре ласощі» на аукціоні і опублікували кілька коментарів від «очевидців». Рибалки незадоволені, що закупівельна ціна на інгредієнти падає, а торговці лають тих, хто знижує ціну на ходовий товар.

RP-сервери (від англ. role play, рольова гра) — це одна з трьох базових різновидів офіційних реалмов від Blizzard. Передбачається, що на таких серверах користувачі відіграють роль, наприклад, спілкуються в чаті від імені персонажа і реагують на різні події в ігровому світі.

Реклама