Twistzz посів дев’яте місце в рейтингу кращих гравців 2019 року по версії HLTV.org

Рассел Twistzz Ван Далкен з команди Team Liquid опинився на дев’ятій позиції в рейтингу кращих гравців 2019 року в CS:GO за версією порталу HLTV.org. Наступного кіберспортсмени в списку оголосять 13 січня — розподіл інших гравців в топі можна подивитися тут.

У 2019 році він ставав найціннішим гравцем Intel Extreme Masters XIII — Sydney та EVP [Exceptionally Valuable Player — гравець, який не отримав звання найціннішого, але показав високий результат на турнірі — прим. ред.] на DreamHack Masters Dallas 2019, ESL One Cologne 2019, IEM Chicago 2019 і ще на п’яти чемпіонатах. Статистика Twistzz Джерело: HLTV.org

Представники HLTV.org розкривають по одному гравцю з рейтингу щодня, аж до 20 січня. В останній день портал одночасно оголосить кіберспортсменів, які займуть перше та друге місця.

В грудні Cybersport.ru також підбив підсумки року в CS:GO і обрав трійку кращих гравців у цій дисципліні. Наш рейтинг очолив Микола device Ридтц, а друге місце дісталося французу Матьє ZywOo Ербо. Ознайомитися з найсильнішими киберспортсменами року за нашою версією можна тут.

Реклама