TaZ: «Здатися — це стан душі, і я ще не готовий до цього»

Колишній капітан ARCY Віктор TaZ Войтас розповів, що готовий продовжувати кар’єру кіберспортсмени, незважаючи на невдачу з минулим ростером по CS:GO. На особистій сторінці в Facebook він зазначив, що хотів зібрати команду на перспективу, але в цей раз його план не спрацював.

Віктор TaZ Войтас:

«Польський кіберспорт реве від щоденних пліток, але якщо ми, гравці, будемо прислухатися до цього кожен день, ми ніколи не зможемо зробити крок вперед. І це був великий крок у невідомість, спасибі за це Rallen, Mouz, Minise, Loord, Reatz, Dycha. В той момент це було нелегко. Не було ніяких операційних умов для складу. Я знаю одиниці тих, хто готовий був включитися в проект в такий складний період. Команди формуються, потім розпадаються. Я ніколи не був прихильником колективів, які збираються заради одиночних цілей. Для мене завжди були важливішими перспектива і відчуття, що я створюю щось з довгостроковим потенціалом. Саме такою повинна була бути Arcy, але в цьому випадку формула не спрацювала. Я б хотів, щоб польські склади вигравали дійсно найпрестижніші чемпіонати. Я відмінно знаю, як це представляти Польщу на найбільших аренах і турнірах, і я знаю смак як грандіозних перемог, так і нищівних поразок. Все це означає, що голод не проходить. Коли мрії не збуваються, найпростіше сказати, що все скінчено. Але ви ж напевно пам’ятаєте всі ці безнадійні ситуації на карті, з яких ми примудрялися вибратися? Це відбувалося сотні разів. Ми могли перевернути хід зустрічі однією дією. І в цьому всьому ми. Ви б відмовилися від такого досвіду? Здатися — це стан душі, і я ще не готовий до цього. Щось закінчується, а що-то… далі буде».

Колектив TaZ виступав під тегом Aristocracy з травня 2019 року і спонсорувався організацією Codewise Gaming. 30 листопада було оголошено про припинення співпраці між клубом і командою, після чого його покинули кілька гравців. 3 січня TaZ зібрав новий колектив під назвою ARCY, в який увійшов Філіп NEO Кубски. Через 11 днів колектив був розпущений, після чого Войтас натякнув, що може продовжити кар’єру в інтернаціональному складі.

Реклама