«Один з найбільш важливих навичок — реакція». Поради новачкам від karrigan

Капітан mousesports Фін karrigan Андерсен поділився порадами з початківцями гравцями в Counter-Strike: Global Offensive. На думку данця, для успішної кар’єри потрібно володіти швидкою реакцією і пильно стежити за професіоналами. Кіберспортсмен дав інтерв’ю сайту Team Razer.

Фін karrigan Андерсен:

«Спочатку CS:GO повинна стати хобі. Ти ж не йдеш у футбол з мрією стати Роналду, ні разу не торкнувшись м’яча. Так це не працює. Потрібно багато грати, дивитися багато ігор. Якщо слідкуєш за професіоналами, то починаєш розуміти, як працює команда».

Важливо полюбити дух змагання, вважає karrigan:

Фін karrigan Андерсен:

«Думаю, потрібно починати з ігор з друзями, тренуватися на deathmatch. Так ти дізнаєшся, чи є у тебе настрій на суперництво, або ж ти просто граєш по фану».

За словами Андерсена, реакція і ясність мети — ключі до успіху:

Фін karrigan Андерсен:

«Один з найбільш важливих навичок — реакція, вона повинна бути швидкою. В CS:GO на ній все зав’язано: хто першим починає стріляти, той часто і виграє. У той же час треба мати відповідний настрій: щоб стати професіоналом, доведеться багатьом пожертвувати».

Karrigan почав кар’єру в Counter-Strike в 2006 році. До 29 років він заробив більше $930 тис. призових. На даний момент його команда mouz займає друге місце в рейтингу кращих команд світу з CS:GO.

Реклама