Інсайдер: ліга B Site зможе штрафувати команди на $100 тисяч за погані результати

Організатори ще не анонсованої ліги B Site по CS:GO зможуть штрафувати команди на $100 тис., якщо ті будуть випадати з топ-20 рейтингу. Про це повідомив журналіст Ryan з Rush B Media з посиланням на Данкана Thorin Шилдса, який розповів про це в подкасті By the Numbers на Twitch.

Про який саме рейтингу йде мова — невідомо. За словами журналіста, задумка ліги в тому, щоб організації прагнули розвивати свої команди і не допускати ситуації, яка сталася у минулому сезоні Overwatch League, коли колектив Shanghai Dragons програв все 42 матчі регулярного сезону.

Можливість штрафу не означає, що ліга буде обов’язково застосовувати санкції. На думку Ryan, це, швидше за все, буде відбуватися, якщо B Site вважатиме, що клуби свідомо не виправляють ситуацію.

B Site — північноамериканська ліга по Counter-Strike, яка, як очікується, стартує в березні. За непідтвердженою інформацією, організатором турніру виступить FACEIT, а серед кастерів будуть Данкан Thorin Шилдс, Андерс Anders Блюм, Джейсон moses О’тул, Огюст Semmler Массона і Шон seang@res Гейрс.

Реклама