Фінал чемпіонату GIRLGAMER Esports серед жіночих команд пройде в Дубаї

Організатори GIRLGAMER 2019 Esports оголосили дату і місце проведення фестивалю. Фінал чемпіонату серед жіночих команд з дисциплін Counter-Strike: Global Offensive і League of Legends проведуть з 20 по 22 лютого в Дубаї, ОАЕ.

Турнір GIRLGAMER Esports проходить у кілька етапів. У 2019 році змагання провели в Австралії, Кореї, Іспанії та Бразилії. Кращі колективи цих змагань приїдуть на фінальне першість. Захід відбудеться на території комплексу Мейдан-Сіті, де є гоночний трек, іподром і інші великі майданчики.

У чемпіонаті візьмуть участь дев’ять клубів, вони розіграють $100 тис. В дисципліні League of Legends виступлять Beşiktaş Female, Team Charon, Team Innova і Out of the Blue. На турнірі по CS:GO зіграють команди Copenhagen Flames, INTZ Female, Dignitas і Carnage Esports Female. Збірна Дубая Galaxy Racer Esports візьме участь у змаганні як організатор фестивалю.

В рамках події також пройде конкурс косплея. Учасники розділять призовий фонд у розмірі $5 тис.

GIRLGAMER Esports проводять з 2017 року. Щорічно засновники заходи випускають фільм-історію про турнір, подивитися дві частини можна на офіційному каналі на YouTube.

Реклама