Боротьба на рівних: прогноз аналітиків на п’ятий день DreamLeague Leipzig Major

25 січня в 12:30 мск відбудеться зустріч між Team Liquid та Alliance у нижній сітці DreamLeague Leipzig Major по Dota 2. На думку аналітиків букмекерської компанії Parimatch, у команд рівні шанси на перемогу в цьому протистоянні. Коефіцієнт на успіх обох складів становить 1.87.

У п’ятий день плей-офф також пройде матч за вихід в гранд-фінал чемпіонату між Vici Gaming і Team Secret. Експерти вважають, що це буде рівна зустріч, але перемогу здобуде складу з Китаю. Котирування на цей результат становить 1.85, а ставка на успіх Secret збільшить виграш в 1,90 рази.

Коефіцієнти на матчі 25 січня: Team Liquid (1.87) проти Alliance (1.87) — 12:30 мск; Vici Gaming (1.85) проти Team Secret (1.90) — 15:30 мск.

Коефіцієнти взяті з сайту букмекерської компанії Parimatch і актуальні на момент публікації матеріалу. Після реєстрації буде доступна страховка першої ставки на суму до 2 тис. рублів.

DreamLeague Leipzig Major проводять в Німеччині з 18 по 26 січня. Призовий фонд турніру становить мільйон доларів і 15 тис. очок DPC. На турнірі залишилося п’ять команд — Virtus.pro і Natus Vincere вже покинули змагання. Стежити за розкладом і результатами протистояння можна в нашому репортажі.

Реклама