ЗМІ: у Японії зробили настільну гру з золота і платини за $1,3 млн

ТОКІО, 26 грудня. /ТАСС/. Японська ювелірна компанія Tanaka Kikinzoku представила настільну гру Jinsei game (“Гра в життя”), повністю зроблену з дорогоцінних металів золота і платини. Про це повідомила газета Sankei.

На її виготовлення пішло 12,4 кг золота і 4,5 кг платини. Всі складові гри, включаючи фігурки, будівлі і рулетку, зроблені і відполіровані вручну. В результаті її вартість оцінюється в 150 млн ієн ($1,3 млн). За заявою виробників, вона стала найдорожчою настільною грою в світі.

Подивитися на витвір ювелірного мистецтва можна в одному з готелів у місті Фукуока на південно-західному острові Кюсю в період новорічних свят аж до 5 січня.

Jinsei game – японський аналог американської “Ігри в життя”. Однак вона охоплює більш широкий проміжок: гравцям необхідно починати свій шлях зі школи, лише потім їм надається вибір – піти в університет або почати кар’єру. В Японії вона була вперше представлена в 1967 році і з тих пір видавалася також на ігрових консолях.

Японські ювелірні компанії нерідко пропонують клієнтам досить незвичайні дорогоцінні предмети. Наприклад, в магазинах Ginza Tanaka кілька років тому можна було придбати золоту і срібну копії священної для всіх японців гори Фудзі вагою рівно 3776 грамів – відповідно з висотою вулкана, вершина якого знаходиться на рівні стількох же метрів над рівнем моря. Tanaka Kikinzoku в 2014 році до 60-річчя появи на кіноекранах Годзілли виготовила із золота статуетку знаменитого чудовиська вартістю більше мільйона доларів.

Реклама