Єдиний вцілілий прототип Nintendo Play Station оцінили в більш, ніж 1 млн доларів

У 1988 році два японських гіганта, Sony і Nintendo, підписали спільний договір, в рамках якого перша повинна була розробити для другої додатковий оптичний привід, який планувалося використовувати в ігровій консолі SNES. Перший час співпраця двох компаній йшло чудово, поки в 1991 році Sony не зробила хід конем, що викликало розірвання договору та визначити майбутнє всієї індустрії — компанія випустила свою першу ігрову приставку Sony PlayStation.

Але незважаючи на те, що союз двох гігантів тривав не так вже й довго, в історії все ж залишилося не лише документальне свідчення того, що все це справді було. Обидва японських гіганта, спільними зусиллями випустили прототип ігрової консолі Nintendo Play Station, який був проведений в кінці 80-х, але був виявлений лише в 2015 році. Що цікаво, даних пристрій у свій час було створено аж 20 штук, але до наших днів у робочому стані дожив лише один примірник.

Саме її планується продати вже в лютому 2020 року, причому що цікаво, стартова ціна лота все ще не визначена. Але враховуючи, що останній власник Nintendo Play Station свого часу отримав пропозицію в 1,2 млн доларів за покупку консолі, можна очікувати, що новий цінник буде на порядок вище.

Реклама