«Він дуже зухвалий в CS:GO» — професійні гравці поділилися думкою про flusha

В ком’юніті CS:GO Робін flusha Ронквест настільки прославився неймовірними ігровими моментами, що багато почали звинувачувати його в читерстве. На прохання ESL Фін karrigan Андерсен, Олівер DickStacy Тірні і Ладислав GuardiaN Ковач згадали найяскравіші хайлайты, пов’язані з учасником Fnatic.

Фін karrigan Андерсен:

«Я провів дуже багато матчів проти flusha. То Fnatic перемагала нас, то ми її. Найбільше мені запам’ятався фінал IEM XII World Championship в Катовіце. На перших чотирьох картах flusha не дуже виділявся, але на останній він зробив 38 вбивств і виграв Train для своєї команди. Два ейси, кілька жіночих 1v2 перед додатковими раундами. Безумовно сильний гравець».

Олівер DickStacy Тірні:

«Я стежив за flusha і можу сказати, що він дуже зухвалий в CS:GO. Він завжди діє дуже грамотно, трохи інакше розуміє гру, ніби знаходиться на зовсім іншому рівні. У нього унікальний стиль, за яким цікаво спостерігати. Особливо за тим, як він працює з конкретною інформацією про суперників».

GuardiaN згадав момент на Nuke: за рахунку 15:14 на користь Fnatic Ронквест залишився в ситуації 1v3 і швидко вбив тиммейтов словацького снайпера. Тоді Ковач намагався обдурити суперника гранатами і несподіваною ротацією, але flusha зрозумів його задум і застрелив суперника в спину.

Ронквест виступає на професійній сцені CS:GO з 2012 року. Більшу частину кар’єри він провів у Fnatic, склад якої залишав лише два рази — у 2016-м flusha на півроку пішов у GODSENT, а у вересні 2018-го на той самий період приєднався до Cloud9. Разом з Fnatic він переміг на трьох мейджорах, а також став чемпіоном ряду інших великих чемпіонатів.

Реклама