Shox про ZywOo: «Я не впевнений, що він може потрапити на першу сходинку»

Учасник складу Team Vitality по CS:GO Рішар shox Папильон вважає, що Матьє ZywOo Ербо не очолить рейтинг HLTV.org в 2019 році, але увійде в топ-3. У коментарі для Cybersport.ru він зазначив, що ZywOo не вистачає перемог для звання кращого гравця у світі.

— Найактуальніше питання: ZywOo — кращий гравець світу?— Якщо він не найкращий, то точно один з кращих. Але насправді вибирати дуже складно. Сьогодні конкуренція за це звання дуже висока. Я б сказав, що його основний конкурент — це device. Device надає величезний вплив на гру Astralis, і йому вдалося виграти з командою масу великих івентів. На мій погляд, цього ZywOo трохи бракує — він як і раніше не виграв жодного великого трофея. Звичайно, це залежить не тільки від нього — за це відповідальна вся команда. Ми повинні грати з ним на рівні і разом досягати результатів. Якщо ми зможемо нарешті почати вигравати трофеї, то ZywOo точно зможе претендувати на першу сходинку в рейтингу гравців. Але зараз йому просто не вистачає перемог. — Тобто ти не чекаєш, що в цьому році він очолить рейтинг HLTV.org?— Я думаю, ми побачимо його в топ-3. Але я не впевнений, що він може потрапити на першу сходинку. Єдиний івент, який він виграв з Vitality, — це ECS. Device за цей час переміг на мейджоре і завоював купу інших трофеїв. Я думаю, це має зіграти свою роль при виборі кращого в цьому році.

З 17 грудня Team Vitality виступає на EPICENTER 2019 по CS:GO. Команда посіла перше місце в групі А і пройшла в півфінал турніру. У наступному матчі вона зустрінеться з переможцем з пари forZe — Heroic.

Реклама