Розробники Pokemon Go і Qualcomm об’єднаються для розробки AR-очок

Розробники Pokemon Go і Qualcomm об’єднаються для розробки AR-очок

Багаторічна угоду уклали відразу після презентації нових продуктів доповненої реальності від Qualcomm. Компанія Niantic (творці Pokemon Go) оголосила про співробітництво в своєму блозі. Разом Qualcomm і Niantic будуть займатися розробкою окулярів доповненої реальності на базі XR2.

Колаборація двох компаній повинна призвести до створення еталонних AR-очок, необхідного ЗА і механізмів для підтримки хмарних обчислень. Поки що компанії не вирішуються оголосити точні терміни випуску ідеального заліза. Але вони пообіцяли, що в 2020 році з’являться інструменти для сторонніх розробників в наборах Niantic Creator Program.

Qualcomm XR2

Для платформи Qualcomm XR2 хочуть оптимізувати розробки Niantic. У результаті повинно вийти 360-градусне програвання відео з роздільною здатністю 8K.

Природно, майбутня платформа для Qualcomm XR2 буде підтримувати платформу Real World Platform компанії Niantic. На цій платформі засновані гри Pokémon Go і Harry Potter: Wizards Unite. Для того, щоб розробники могли оптимізувати продукти для підтримки Qualcomm XR2, в наступному році випустять SDK Niantic Creator Program.

Реклама