Роман Дворянкін: «Є речі, за які мене можуть заслужено недолюблювати»

Роман Дворянкін, який у новому році залишить посаду генерального менеджера Virtus.pro, розповів про роль Олексія Solo Березіна в складі по Dota 2. В інтерв’ю Sports.ru він висловився про хейте в свою сторону і важливості спортивних результатів, а також зізнався, що чемпіони The International були готові грати в одному складі з Романом RAMZEs Кушнарьовим і Володимиром No[o]ne Міненко.

Публікується зі збереженням орфографії та пунктуації джерела

Фото: VP ПРО роль Solo

«Леха грає дуже велику роль в тому, щоб згладжувати потенційні конфлікти в команді. Він був ключовим людиною, який прищепив культуру поділу ігри і особистого життя. Хлопці можуть дерти горла і кричати один на одного про те, як хтось грав. Але коли дискусія закінчується, вони залишають і йдуть далі спілкуватися.

Леха півроку перед розставанням з Ілюхою [Lil] жив з ним завжди на всіх турнірах в одній кімнаті, намагаючись не дати йому отдрейфовать від команди. Щоб він концентрувався на грі, а не на чомусь іншому. Він доклав дуже багато зусиль. Тому у нього так горіло.

Це видно по всім нашим відео, що Рамзес довго був під його персональним шефством. І Леха дійсно багато для цього зробив».

Про хейте

«Безумовно, є речі, за які мене можуть заслужено недолюблювати. Людям часто потрібний об’єкт для хейта, і я не проти ним бути. Я свідомо намагаюся не видавати досягнення команди за свої, навіть якщо у них є моя заслуга. Тому що вона не так велика, а людей не переконати. І правда в тому, що умовний Леха зробив для цього складу значно більше, ніж я. Чи зробив я щось? Так, зробив. Але це не вирішальна історія».

Про важливість спортивних результатів

«Результат завжди кращий. Та в світі є дві команди, яким все одно на результати – це FaZe Clan і 100T, які будують свою модель зовсім інакше. Але я не думаю, що таке можна зараз побудувати в Росії.

Звичайно, мені важлива і бізнес-історія теж, і медійна теж. Але якщо говорити прямо, то цілі, які поставлені акціонерами, на 60% йдуть у бік спорту і на 40% – у бік всього іншого».

Про звільнення RAMZEs

«Так було не те що план B – були ще і C і D. Ми доклали дуже багато зусиль, щоб Рома залишився. Не готовий розповісти всі деталі, але там були дуже несподівані варіанти компонування складу, в тому числі і з іноземними гравцями. І ці гравці, серед яких були переможці Інта, прямо говорили, що готові грати з Рамзесом і Нунчиком, якщо вони залишаться разом.

Але у Роми було дуже сильне людське бажання змінити обстановку, як людина, я його розумів. І ще розумів, що в довгостроковій перспективі всім сторонам від цього трансферу буде краще. Рома відчує потрібну йому свободу – неважливо, прав він у цьому чи помиляється – і може стати більш сильним гравцем. І я впевнений, що якщо Рома коли-небудь повернеться в СНД… Навіть так: коли Рома повернеться в СНД, він буде це пам’ятати і повернеться саме в Virtus.pro».

В кінці листопада стало відомо, що з лютого 2020 року генеральноым менеджером VP стане Сергій Гламазда з російського офісу Nielsen. Подробиці — тут, а про те, що буде далі займатися Дворянкін, — за посиланням.

Реклама