Роман Дворянкін про відхід з VP: «Ми пройшли величезний шлях»

Колишній генеральний менеджер Virtus.pro Роман Дворянкін поділився враженнями від роботи в організації. Він позитивно відзначив проведений час у клубі, подякував учасникам складу по Dota 2 і польського ростеру по CS:GO, а також менеджера Дмитра Шишкова і репортера Марію Marple Ермолину. Про це Дворянкін написав в Instagram.

Роман Дворянкін:

«Це були *** [офігенний] три з половиною роки. Ми пройшли величезний шлях від бетонних підлог до новорічних подарунків LV, але зуміли при цьому залишитися собою. Навколо мене за ці роки було величезна кількість дуже талановитих людей, але сьогодні я хочу сказати окреме спасибі Solo, RAMZEs, No[o]ne, Дмитру Шишкову, kuben, pashaBiceps, TaZ, NEO і Marple за те, що зробили для мене і Virtus.pro. Не поминайте лихом!»

26 листопада стало відомо, що Роман Дворянкін піде з посади генерального менеджера Virtus.pro. Останнім місяцем його роботи в організації стане січень 2020 року, після чого цю посаду займе Сергій Гламазда. Детальніше прочитати про це можна тут, а ознайомитися з заявою Дворянкіна про відхід з VP — тут.

Реклама