RE2 позбавили Denuvo, дівчаткам грати шкідливо і інше

* Ремейк Resident Evil 2 більше не захищений Denuvo – залишила Capcom нещасну гру на розтерзання піратам. Та, втім, вже продалася великим тиражем, ніж оригінал 1998 року, так що японцям її не шкода… Фахівці кажуть, що гравці не побачать особливого поліпшення продуктивності через видалення DRM. Хіба що грузиться гра може трохи швидше на потужних системах.

* Дівчаткам відеоігри шкідливі, тоді як на хлопчиків вони практично не впливають – до такого висновку прийшли норвезькі вчені, провівши дослідження на тему соціалізації грають і не граючих дітей. Захоплюються іграми дівчинки 10 років до 12-річного віку відчували більше проблем у спілкуванні з однолітками, ніж їх не грали подруги. У пацанів ж подібних складнощів виявлено не було.

* Продюсер Fallout 3 і Halo 4 Гейвін Картер вирішив зробити пропозицію руки і серця своїй подрузі не просто так, а по-хитрому. За 4000 фунтів він замовив у компанії Optimistic Geometry справжнє… лутбокс з Overwatch. Куди замість людського скіна (було б прикольно, до речі) або іншого ігрового ништяка засунув кільце. Ну а далі вийшло те, що відобразило відео нижче.

Реклама