PvPStejos покинув Gambit Esports

Топлейнер Олександр PvPStejos Вічок вийшов зі складу Gambit Esports по League of Legends. У коментарі для клубу гравець повідомив, що в наступному сезоні планує грати на позиції лісника. Хто замінить у команді Глазкова, невідомо.

Олександр PvPStejos Глазков:

«Знаю, багатьом несподівано бачити те, що я покидаю Gambit. Однак, зараз мені не здається, що продовжувати свій розвиток, як гравця верхньої лінії, залишається для мене цікавим, хочеться більше впливати на командну гру. Наступний свій сезон в Лізі Легенд планую грати лісником, незважаючи на те, що я багато разів повертався до гри на верхній лінії, і мені вона подобається, я не відчуваю, що реалізовую свої кращі якості завдяки їй».

PvPStejos приєднався до Gambit в травні 2017 року. Разом з клубом він став п’ятикратним чемпіоном континентальної ліги, а також отримав звання кращого гравця LCL Summer 2018. Крім цього, Вічок виступив за команду на чотирьох міжнародних змаганнях.

Останні зміни в ростері Gambit відбулися 17 грудня. Тоді колектив покинув Максим JestkuiMax Філіпенко, а на його місце повернувся Едуард Edward Абгарян, який раніше представляв Unicorns of Love. Детальніше про це можна прочитати тут.

Склад Gambit по League of Legends:

  • Данило Diamondprox Решетніков;
  • Станіслав Lodik Корнелюк;
  • Едуард Edward Абгарянж;
  • TBD;
  • TBD.
Реклама