Pornhub назвала найпопулярнішу гру 2019 року по запитам на сайті

Overwatch стала найпопулярнішою грою у любителів відео для дорослих в 2019 році, інтерес до неї зріс на 8% порівняно з 2018-м. На другому місці опинилася Fortnite, яка втратила 17%. Статистику опублікував Pornhub.

У першу п’ятірку також увійшли Pokemon, Minecraft і Apex Legends. Для «королівської битви» від Respawn це стало першою появою в рейтингу Pornhub, так як гра вийшла в лютому 2019 року. В кінці березня в мережі з’явився порнографічний фільм Ass Sex Legends, який пародіював Apex Legends. Найбільший зростання кількості запитів за рік показали Borderlands (+554%) і Residend Evil (+213%). Інтерес користувачів Pornhub до Tomb Rider і Final Fantasy знизився на 20% і 25% відповідно.

Ігри виявилися популярні і в порівнянні зі стандартними категоріями. У Росії Overwatch посів шосте місце серед всіх пошукових запитів. У минулому році шутер Blizzard був на третьому.

Pornhub також показав рейтинг популярності персонажів з різних відеоігор. На першому місці розташувалася принцеса Зельда з серії ігор Nintendo, на другому — шукачка пригод Лара Крофт, а замкнула трійку лідерів D. Va з Overwatch.

Реклама