Overwatch стала найпопулярнішою грою на Tumblr, Dota 2 не потрапила навіть у топ-50

Tumblr підвів підсумки 2019 року і склав топи в різних категоріях, грунтуючись на тому, що було цікаво користувачам ресурсу. Серед відеоігор перше місце посіла Overwatch, на другому розташувалася Minecraft, яка за рік піднялася на 27 позицій, а ось World of Warcraft, навпаки, опустилася на 32-е місце, втративши 21 пункт. Dota 2 і CS:GO в топ-50 не увійшли.

Топ-10 популярних ігор на Tumblr: Overwatch; Minecraft; Fire Emblem: Three Houses; Undertale; Pokémon Sword and Shield; The Sims 4; Persona 5; Deltarune; Danganronpa; Sally Face.

У списку найпопулярніших героїв перше місце посів Артур Морган з Red Dead Redemption 2, при цьому сам вестерн від Rockstar Games розташувався на 12-му місці. В топі також кілька персонажів з Overwatch, Devil May Cry 5, Super Smash Bros.: Ultimate, Fire Emblem і Kingdom Hearts. Подивитися повний розподіл місць у цій і інших категоріях можна за посиланням.

Раніше підсумки року підвела YouTube, яка випустила відео, присвячене статистикою за 2019 рік. У новому випуску Rewind показали перегляди роликів по самим популярним іграм. Лідером у цій категорії став Minecraft зі 100 млрд переглядів.

Реклама