Olsior в топі Dota 2: проміжні підсумки голосування за кращих гравців і кастеров в СНД

Прямо зараз на сторінці новорічного спецпроекту Cybersport.ru наші користувачі вибирають кращих гравців і коментаторів 2019 року в СНД. Ми підвели підсумки, щоб ви розуміли, кому найбільше симпатизують в дисциплінах Dota 2, CS:GO і League of Legends.

Dota 2

На момент публікації матеріалу вся перша п’ятірка у голосуванні йде практично нога в ногу. Поки лідирує Володимир No[o]ne Міненко, але відставання інших гравців мінімально. В категорії «Свій варіант» користувачі найчастіше голосують за Данила gpK~ Скутина, Данила Dendi Ішутіна і Іллю Lil Ільюка.

Серед коментаторів відвідувачі сайту найбільше симпатизують Михайлу Olsior Звєрєва, який поки обходить ветеранів сцени Віталія v1lat Волочая і Володимира Maelstorm Кузьмінова. Тим часом за Віталія Arthas Цаля голосують дуже мало — фанатам треба натиснути!

CS:GO

У категорії CS:GO серед гравців беззаперечним фаворитом є Олександр s1mple Костильов. За друге місце йде дуже запекла боротьба між Денисом electronic Шариповым і Джамі Jame Алі. Кожен голос за них може стати вирішальним!

У коментаторів CS:GO йде боротьба за кожну позицію. За лідерство сперечаються Ігор SL4M Сопів і Арсеній ceh9 Триноженко, а за місце в топ-3 — Олексій yXo Малецький, Юрій Strike Терещенко і Костянтин leniniw Сивко. За ними йде Олексій PCH3LK1N Пчолкін.

League of Legends

Олександр PvPStejos Вічок намагається піти у відрив, але поки не може набрати критичну перевагу голосів. Інші гравці не сильно відстають, тому до кінця голосування ситуація ще може змінитися.

Серед коментаторів League of Legends одноголосним лідером голосування став Юрій Flash Шиленков. Кожен претендент з іншого квартету кастеров претендує на місце в топ-2.

Взяти участь у голосуванні можна на сторінці новорічного спецпроекту. Там же знаходяться рейтинги медійності кіберспортсменів, кастеров і топ-менеджерів.

Реклама