Olofmeister про BLAST Pro Series Global Final: «Ми розраховуємо як мінімум потрапити в фінал»

Гравець складу FaZe Clan по CS:GO Олоф olofmeister Кайбьер повідомив про очікування команди на BLAST Pro Series Global Final 2019. Він зазначив, що колектив поставив перед собою мету перемогти на цьому турнірі.

Олоф olofmeister Кайбьер:

«Це дуже важливий турнір [BLAST Pro Series Global Final 2019] для нас. Ми хочемо перемогти тут, і це наша мета. У той же час в ньому бере участь топ-1 команда, і я думаю, що Liquid — топ-4. Всі хочуть перемогти Astralis, але ми розраховуємо як мінімум потрапити у фінал, а там подивимося, як піде гра. Звичайно ж, для нас важливо виступити добре тут. Беруть участь лише чотири команди, і тільки хороші команди. Закінчити цей рік на хорошій ноті буде означати багато для нас».

Кайбьер розповів, що хоче взяти реванш у Astralis за програш з рахунком 0:16 на IEM Beijing 2019.

Олоф olofmeister Кайбьер:

«Особисто для мене 0:16 [проти Astralis] — це результат, який не забувається. Це постійно крутиться в твоїй голові. У той же час за місяць до турніру ми перемогли Astralis з рахунком 16:2. У Counter-Strike всяке буває. Звичайно ж, це відкладеться в голові, але для мене це привід завдати у відповідь удар, хочеться показати, що ми здатні на більше».

BLAST Pro Series Global Final 2019 пройде з 12 по 14 грудня в Бахрейні. Чотири найкращі колективи за підсумками сезону Pro Series 2019 розіграють призовий фонд в $500 тис.

Реклама