NetEase запустила попередню реєстрацію на мобільний MOBA Extraordinary Ones

Поки багато чекають релізу League of Legends: Wild Rift на мобільних пристроях, китайська компанія NetEase вирішує «викотити» свою MOBA Extraordinary Ones на глобальний ринок. Гра вже вийшла в деяких країнах досить давно, але з-за величезного пінгу жителі Росії можуть відчувати незручності в матчах.

На офіційному сайті ви можете пройти попередню реєстрацію, яка дозволить отримати після запуску різні подарунки, які залежать від кількості користувачів. Серед нагород: золото, рамка, аватар, скін і інше. Крім цього, у власників Android є можливість додатково зареєструватися в Google Play.

Extratial Ones — класична MOBA 5V5, в яка перемагає команда, знищила головну базу супротивника. На старті будуть доступні 36 різних, багато з яких натхненні східної міфологією. Розробник також повідомив, що після запуску щотижня будуть випускатися нових героїв. Гра зберігає знайомі механіки MOBA, додаючи до них нові елементи. Наприклад, гравці можуть використовувати телепорт для раптової атаки або перемогти лісових монстрів, щоб отримати спеціальні навички.

Реклама