Natus Vincere програла у півфіналі ESL Pro League

Команда NAVI у півфінальному матчі ESL Pro League поступилася шведської Fnatic з рахунком 1:2. Після перемоги на першій карті (16:14) «народжені перемагати» виявилися слабкішими у двох сетах поспіль (11:16, 6:16) і покинули турнір.

За підсумками чемпіонату «жовто-чорні» зайняли 3-4 місце і заробили $40,000. У ці хвилини проходить другий півфінал між Astralis і mousesports, а фінал ESL Pro League відбудеться завтра у форматі bo5 (до трьох перемог). Переможець отримає чверть мільйона доларів.

Участь у фінальній частині ESL Pro League Season 10 приймають 16 кращих представників регіональних дивізіонів. Турнір у Оденсе завершиться 8 листопада, призовий фонд складає $ 600 тис. Крім того, переможець отримає путівку на лютневий IEM Katowice 2020.