«Молоді гравці не завжди здатні грати стабільно». Petr1k про можливі проблеми NiP в матчі з Liquid

Олександр Petr1k Петрик дав прогноз на зустріч між Ninjas in Pyjamas і Team Liquid в рамках BLAST Pro Series Global Final 2019 по CS:GO, яка розпочнеться 14 грудня о 15:00 мск. На думку аналітика, головним фаворитом матчу є колектив з Північної Америки. У коментарі для «Рейтингу букмекерів» Петрик пояснив, що Liquid набирає форму по ходу турніру, а NiP не завжди вдається стабільно виступати з-за великої кількості молодих гравців у складі.

Публікується зі збереженням орфографії та пунктуації джерела

Олександр Petr1k Петрик:

«NiP — потужна команда, яка відмінно попрацювала над своїми стратегіями і маппулом. На турнір вони привезли нову карту — Vertigo. При цьому відмінно шведи відіграли на Mirage проти FaZe, а в зустрічі з Astralis пискнули Train. Головна слабкість Ninjas in Pyjamas — молоді гравці не завжди здатні грати стабільно, а в бік молодості у нинішніх NiP спостерігається невеликий перекіс. Liquid влаштували на цих фіналах собі ті ще пригоди. Американці були далеко від перемоги над Astralis в BO3. Їх максимум в протистоянні з датчанами на даний момент — карта. У грі проти FaZe “рідкі” виглядали впевнено, але на сильній карті опонента це їм не допомогло — в результаті був програний Dust2. Тим не менш, Liquid набирають хід і в матчі проти “ніндзя” є фаворитом і в моїх очах, і за версією букмекерів».

Петрик вважає, що зустріч закінчиться з рахунком 2:1 на користь Team Liquid. На цей результат букмекерська компанія Parimatch дає коефіцієнт 3.05, а на зворотний результат — 4.70. Ставка на перемогу північноамериканського складу з будь-яким рахунком збільшить виграш в 1,35 рази. Котирування на успіх NiP становить 3.05.

Коефіцієнти на матч 14 грудня: Team Liquid (1.35) проти Ninjas in Pyjamas (3.05) — 15:00 мск; Team Liquid переможе з рахунком 2:1 — 3.05; Ninjas in Pyjamas переможуть з рахунком 2:1 – 4.70.

Коефіцієнти взяті з сайту букмекерської компанії Parimatch і актуальні на момент публікації матеріалу. Після реєстрації буде доступна страховка першої ставки на суму до 2 тис. рублів.

BLAST Pro Series Global Final 2019 проводять 12-14 грудня в Бахрейні. На турнірі чотири команди розігрують $500 тис. Переможець отримає $350 тис. Стежити за перебігом чемпіонату можна тут.

Реклама