Minecraft Bedrock для PS4 може вийти до Нового року

У жовтні ми писали про те, що з’явилася інформація про реєстрацію Minecraft Bedrock на сайті Entertainment Software Rating Board (ESRB). Грі був присвоєний рейтинг «10+».

Інформації про терміни виходу гри не було до останнього часу, але зараз з’явилася інформація про те, що гра вийде 10 грудня. Про це можна судити по сторінці ігри на сайті BestBuy (інформація була прихована, після того як про неї розійшлася в інтернеті, але все ще доступна на веб-архіві).

Нагадаю, в цей день відбудеться реліз нового оновлення гри — Buzzy Bees (Дзижчать бджоли). І судячи з усього це оновлення буде доступно не тільки гравцям Minecraft Java Edition, але і на всіх платформах, підтримують Minecraft (Bedrock). І Sony Playstation 4 приєднується до цієї компанії.

Цікаво, що для PS4 Minecraft вийде ще у вигляді коробкової версії. В інтернеті з’явилися фотографії коробки з грою; тобто гра спрямована в торговельні мережі.

Якщо придивитися, то на звороті коробки можна побачити рік видання — 2019-й, а також логотипи: Mojang Xbox Game Studios та Sony Interactive Entertainment.

Але що цікаво, на лицьовій стороні коробки зазначено, що вона включає в себе 700 токенів (tokens). Очевидно, що мова йде про ігровій валюті, але ж в Minecraft Bedrock немає ніяких токенів — там використовуються майнкоины (minecoins). Можливо, це ті поступки, на які довелося піти розробникам гри, і для PS4 буде діяти своя внутрішньоігрова валюта.

Реклама