Level-5 збирається зробити гру по новому аніме-серіалу Yo-kai Watch Jam

Глава студії Level-5 Акіхіро Хіно опублікував у своєму твіттері скріншот нового проекту. І оголосив, що автори Professor Layton і Ni no Kuni II: Revenant Kingdom працюють над грою за мотивами аніме Yo-kai Watch Jam: Yo-kai Academy Y – Encounter with N.

За словами Хіно, гра Yo-kai Academy буде відрізнятися від серії Yo-kai Watch, в ній творці використовують інші ігрові системи. Однак жодних подробиць поки що не повідомив.

テレビアニメ妖怪学園Yいかがでしたか!これを見た後に映画に行くと大惨事になりそうですがwそれはそれで大いに楽しめると思います!そして開発中のゲーム画面を少々。妖怪学園は妖怪ウォッチはとはまた違うタイプのシステムになります!お楽しみに! pic.twitter.com/7OtI3AeU2P

— 日野晃博 (@AkihiroHino) December 27, 2019

Новий серіал Yo-kai Watch Jam: Yo-kai Academy Y — Encounter with N скоро дебютує в Японії. Він є одночасно приквелом до оригінального серіалу Yo-kai Watch і продовженням недавнього аніме Yo-kai Watch Jam: Yo-kai Academy Y: Can a Cat Become A Hero?.

Дія серіалу відбувається в альтернативній всесвіту, в якій йо-каї — звичайні студенти престижної академії. Вони використовують власну версію чарівних механізмів, YSP Watch, щоб перетворюватися в могутніх героїв і розслідувати загадкові події в академії.

Реклама