Gla1ve поскаржився на турнірний графік в CS:GO

Лукас gla1ve Россандэр заявив, що Astralis слід було відмовитися від одного з трьох турнірів, які команда вирішила відвідати до кінця року. В інтерв’ю HLTV.org він зазначив, що на домашньому LAN-фінал ESL Pro League Season 10 по CS:GO колектив, швидше за все, буде виступати в поганому стані через джетлага.

Лукас gla1ve Россандэр:

«Було досить складно визначитися з графіком турнірів, тому що ми хотіли виступити на фіналах ECS і Pro League, а також потрапити на BLAST Global Final. На кожному з цих турнірів величезні призові, і всі вони дуже престижні, тому нам важливо зіграти там. Проблема в тому, що після цього чемпіонату [ECS], нам доведеться відразу летіти у Оденсе, а значить ми будемо страждати від джетлага. І це прикро, тому що ми хочемо добре виступити в своїй країні. Звичайно, потрібно ще подивитися, чим обернеться така подорож, але в цілому такий графік турнірів дуже незручний. Можливо, ми могли відмовитися від одного з турнірів, але ми вирішили цього не робити. Якщо таке трапиться знову, команда не поїде на один з чемпіонатів, навіть якщо це буде LAN-фінал. Я розумію, що все це звучить не дуже добре, але, на мій погляд, джетлаг — цілком гідне виправдання в таких випадках. Evil Geniuses тільки що двічі з’їздили в Китай і тепер грають тут. Їм напевно було так само погано. Звичайно, все це справа індивідуальна: device і мені доводиться дуже важко, а іншим дещо простіше».

Astralis пройшла у фінал Esports Championship Series Season 8, де 2 грудня зустрінеться з Team Liquid. Після цього колектив вирушить до Данії, де 3 грудня розпочнеться ESL Pro League Season 10. Заключні матчі чемпіонату призначено на 8 грудня — за чотири дні до старту BLAST Pro Series Global Final 2019.

Реклама