EStar отримала слот в китайській франшизної лізі LPL

Склад китайської кіберспортивної організації eStar стане 17-м учасником League of Legends Pro League. Колектив дебютує у вищому дивізіоні навесні 2020 року. У минулих сезонах LPL виступали 16 команд.

13 грудня eStar повідомила, що пройшла процедуру подачі заявки від турнірного оператора TJ Sports і отримала слот в лізі. Для нового складу по League of Legends клуб побудує тренувальну базу в Ухані. В анонсі також сказано, що маскотом і талісманом команди стане бесперая морська свиня.

Організація eStar була заснована в 2014 році колишнім професійним гравцем в Warcraft III Сунь xiaOt Ливэем. У неї є склади з Honor of Kings і CrossFire. У 2019 році eStar отримала понад $14 млн інвестицій від колишнього китайського гравця Invictus Gaming Лю PDD Моу та інвестиційної групи з розвитку туризму в Ухані. У тому ж році партнерами eStar стали міський банк Hankou Bank і автомобільний бренд Dongfeng Travel.

У червні TJ Sports оголосила, що в 2020 році розгляне заявки від одного або двох клубів для участі у весняному сезоні. Слоти під франшизної лізі виставлять на торги, їх мінімальна вартість складе $11,6 млн. Пізніше глава кіберспортивного напрямки League of Legends Джон Нидхэм заявив в інтерв’ю TEO, що в 2020 році число учасників LPL збільшиться до 18 команд.

Реклама