ЗМІ: персонажі Silent Hills могли надсилати повідомлення гравцям поза грою

Колишній редактор IGN Алана Пірс поділилася цікавою інформацією про скасованої Silent Hills, яка стосувалася бажання Хідео Кодзимы зв’язати віртуальний і реальний світ, об’єднавши співтовариство для вирішення певних головоломок.

Як повідомляє дівчина, перед початком проходження ви повинні були підписати якийсь договір про відмову від претензій, оскільки розробники хотіли взаємодіяти з гравцем не тільки через саму гру, але й реальний світ.

В якості прикладу Пірс розповіла про наступне: деякі персонажі Silent Hills могли відправляти різні повідомлення користувачу на його реальну електронну пошту, яку він би вказував перед початком проходження. Це відбувалося навіть тоді, коли сама гра виключена.

Втім, далі журналіст зазначає, що це може бути повна нісенітниця: коли їй сказали про це кілька років тому, вона легко повірила в функцію, але тепер вона підозрює, що джерело нахабно брехав.

Правда це чи ні — ми вже ніколи не дізнаємося, але, враховуючи слова Хідео Кодзимы про бажання дати гравцям розгадувати деякі загадки глобально, поза самої гри, в подібне охоче віриться.

Реклама