Інсайдер: студія Hangar 13 працює над Mafia IV

Інсайдер TheTruthTeller1985 стверджує, що Hangar 13 веде розробку пригодницького бойовика з відкритим світом Mafia IV. Інформацію йому надали два колишніх співробітника студії.

TheTruthTeller1985 повідомив, що хронологічно Mafia IV буде продовженням третьої частини серії. Дії розгорнуться в 70-х роках в Лас-Вегасі. Головний герой стане мафіозі, схожим на персонажа з фільмів Мартіна Скорсезе. У грі можна буде будувати казино, купуючи старі будівлі і модернізуючи їх за своїм бажанням.

Згідно інформації від TheTruthTeller1985, розробка ведеться близько восьми-дев’яти місяців. Реліз може відбутися в 2021 році на новому поколінні консолей. Крім роботи над Mafia IV, студія планує випустити Mafia II Remaster. За словами інсайдера, над нею працює чеський філіал Hangar 13.

Раніше в мережі з’явилися чутки, що роботу над Mafia IV припинили через незацікавленість студії в цьому проекті. За словами TheTruthTeller1985, через деякий час невелика команда геймдизайнер створила прототип, який сподобався компанії, і вона знову взялася за роботу.

У вересні Take-Two Interactive подала заявки на продовження прав на торговельні марки, пов’язані з ігровою серією Mafia. Прочитати про це можна тут.

Реклама