В мультіплеере Cyberpunk 2077 буде «чесна монетизація»

У вересні CD Projekt RED підтвердила, що у Cyberpunk 2077 з’явиться повноцінний мультиплеєр, але це станеться набагато після релізу — спочатку компанія випустить всі контентні оновлення і повноцінні розширення.

Тепер же глава CD Projekt Адам Кичинський повідомив інвесторам, що розробники розглядають різні варіанти для монетизації багатокористувацького режиму, допускаючи ймовірність появи мікротранзакцій. Але говорити про це ще дуже рано.

Проект знаходиться на досить ранній стадії розробки, і ми продовжуємо експериментувати. Це наша перша мультиплеєрна гра — ми розглядаємо всі можливості.

Адам Кичинський

Незважаючи на це, Кичинський обіцяє, що розробники не будуть порушувати свою політику «Контракту з гравцями», що передбачає чесне ставлення по відношенню до своєї аудиторії: просити гроші тільки за цінну продукцію.

Cyberpunk 2077 знаходиться на фінальній стадії виробництва і виходить 16 квітня на PS4, Xbox One і РС. Приблизно через рік після релізу можна очікується початок відкритого тестування мультиплеєра.

Реклама