Torchlight Frontiers відкладена до наступного року

На зустрічі фанатів Path of Exile виявилося занадто багато розробників Diablo і Torchlight. Тому простий люд прилип до них в надії випитати нові подробиці. Відповідь вбив: їм нічого відповісти.

У Новій Зеландії проходить справжній фест, на який зібралися численні фанати Path of Exile. Наситившись шокуючими новинами про своєї улюбленої гри, вони почали терзати розробників інших схожі проектів: чим вони дадуть відповідь на це?

Запитали і про Diablo, і про іншу хвилюючу серію – Torchlight.

Над новою частиною, Torchlight Frontiers, в якій обіцяно генерується світ і цікаві пригоди в компанії з вихованцем, працюють як раз дизайнери перших частин Diablo. І працюють довго, адже гра була заявлена до релізу на цей рік.

Один з авторів Torchlight – генеральний директор Echtra Games Макс Шефер – оголосив, що новинка затримається. Він визнав, що студія підозріло мовчить, їй просто нема чим поділитися з шанувальниками.

Фактично, Шефер анонсував реліз великої кількості інформації, що стосується гри. А прямо зараз Echtra Games зайнята якимись цікавими змінами в грі. До цього публіці представили кілька майбутніх класів, серед яких сутінковий маг, паровий робот і дядько з величезним молотом, нагороджений титулом монтера колії. Серйозно, подивіться на це чудо в трейлері!

Тут варто нагадати, що брати Шефер вже один раз обонкротились, створивши пару непоганих ігор, включаючи Hellgate: London.

І Torchlight Frontiers поки не вселяє довіри – ймовірно, після альфа-тестів у грі довелося багато допілівать.

Реклама