Singularity замінить Complexity Gaming у другій фазі ESL Pro League Season 10

Організатори ESL Pro League Season 10 повідомили, що місце Complexity Gaming у другій фазі змагання для Північної Америки займе Team Singularity. Першим претендентом на цей слот була Cloud9, але команда відмовилася брати участь в турнірі.

В заключній фазі регулярного сезону ESL Pro League беруть участь команди, які посіли другі та треті місця на першому етапі. Заміну для Complexity обирали серед тих, хто не виграв жодного матчу і зупинився на четвертій сходинці, за найкращою різниці раундів. За цим показником Cloud9 була кращою серед чотирьох кандидатів (-7), а Team Singularity — другий (-28).

Організатори ESL Pro League дискваліфікували Complexity Gaming з змагання з-за замін, які команда провела 7 листопада. До колективу приєдналися Крістіан «k0nfig» Винеке і Валентин «poison» Василів — до цього вони грали в європейському дивізіоні ліги за OpTic Gaming і Windigo Gaming. За правилами турніру, в одному сезоні гравець може представляти тільки один колектив.

Американський фінал ESL Pro League проходить з 8 жовтня по 18 листопада в Лос-Анджелесі. З 13 листопада розпочнеться другий груповий етап, в якому визначаться два учасника світового фіналу. Призовий фонд EPL становить 600 тисяч доларів, чемпіона визначать 3-8 грудня в Оденсе (Данія).

Реклама