«Ні про що не шкодую». RAMZEs про відхід з Virtus.pro і конкуренцію в Північній Америці

Роман RAMZEs Кушнарьов розповів про конкуренцію на американській змагальної сцені в Dota 2. В інтерв’ю для офіційної фанатської групи у «ВКонтакте» він також заявив, що не шкодує про відхід з Virtus.pro, і прокоментував рівень команд з СНД.

Про відхід з Virtus.pro

«Ні про що не шкодую. [Не тільки я став краще завдяки тиммейтам за Virtus.pro], але і завдяки мені вони стали хорошими гравцями. Ми всі в цьому замішані. Добре спілкуємося до цих пір майже з усіма. На Новий рік кудись злітати відпочивати хотіли».

Про американській сцені

«Американський MM дуже поганий. Важко грати — там мало хороших гравців, у самій Америці. Саме за [змагальної] “Доті”, не знаю. Трохи менше конкуренції. Конкуренція на середньому рівні така ж, як і в інших регіонах. Є команди, які взагалі не можуть суперничати — взагалі рачки. В основному В інших регіонах такого немає. Всі борються за якісь місця, а в Америці такого немає».

Про командах з СНД

«Нічого сказати [про команди в СНД] поки. Нічого не зрозуміло. Positive Guys [поточний склад Team Spirit — прим. ред.] добре грають, мені подобається. У них є свої якісь фішечки. Gambit Esports непогано грають. Поки що більше сказати нічого».

RAMZEs покинув склад Virtus.pro в середині вересня 2019 року. Він приєднався до Evil Geniuses, де зайняв позицію офлейнера. Команда була відібрана на MDL Chengdu Major — СНД на цьому чемпіонаті представлять Team Spirit і Gambit Esports.

Реклама