Jamside з Virtus.pro та Іван Ургант зіграють в Fortnite на Першому каналі

Джамал Jamside Сайдаев з Virtus.pro зіграє з Іваном Ургантом в Fortnite в ефірі вечірнього шоу на Першому каналі. Випуск з кіберспортсменом покажуть 1 листопада о 23:30 мск. У ньому Сайдаев розповість телеведучому про цю «королівської битві» і пояснить, як потрібно в ній перемагати.

Съмки пройшли в комп’ютерному клубі Cyber Loft в Yota Arena. Раніше там же Ургант зіграв в Dota 2 з капітаном складу VP Олексієм Solo Березіним. Solo навчив телеведучого метати Meat Hook на Pudge і мотивувати тиммейтов в голосовому чаті. Як нікнейму для Урганта Березін запропонував «Ваня Пудж». Переглянути запис ефіру з капітаном складу по Dota 2 можна за посиланням.

Програму Урганта в жовтні також відвідав японський геймдизайнер Хідео Кодзіма. Він представив свою нову гру Death Stranding і розповів, що думає про меме про «генія».

Jamside — один із двох гравців Virtus.pro в дисципліні Fortnite. Влітку 2019-го він з напарником Артуром 7ssk7 Кюршиным взяв участь в чемпіонаті світу по цій грі і зайняв 33-е місце. Результат приніс киберспортсменам $100 тис.

Реклама