Featured Video Play Icon

«Грошей шкода!»: реліз Narcos: Rise of the Cartels розчарував гравців

Вчора відбувся реліз покрокової стратегії Narcos: Rise of the Cartels, заснованої на серіалі «Нарко» з каналу Netflix. До виходу гра подавалася як захоплююче і жорстоке протистояння двох протиборчих сторін: колумбійського наркокартелю та Управління по боротьбі з наркотиками.

Однак результат вийшов далеким від навіть досить скромних очікувань. За рейтингом Metacritic гра заслужила 46 балів, а відгуки в Steam — в основному негативні. Гра виявилася абсолютно лінійної, бої в ній позбавлені будь-якої стратегії, бійці абсолютно безликі, а для відновлення здоров’я досить відпочити.

The Indie Game Website

Narcos: Rise of the Cartels — гра жахлива, не образлива і не зламана. Вона просто безрадісна. Вона холодна, як корпоративна бухгалтерія, і страждає від повного нерозуміння своєї аудиторії.

KaneDillinger

Студія Kuju з видавництвом Curve Digital справили на світло прохідного у всіх відносинах представника жанру покрокової стратегії. Їх спроба впровадити в класичні механіки нові можливості не буде позитивно сприйнята більшістю гравців, а гра, на відміну від серіалу, швидко загубиться в анналах історії.

Strategy Gamer

У гри вражаюче мало недоліків, але ті, які присутні, настільки важливі, що в кінцевому підсумку псують все враження від ігрового процесу. Як самовпевненість Пабло Ескобара призвела до його падіння, так і основоположні функції Narcos зруйнували те, що могло б стати захоплюючою грою.

Якщо ці аргументи не здаються переконливими, купити Narcos: Rise of the Cartels можна з релизной знижкою, за 412 рублів.

Реклама