«Dream’ — просто задрот». XSVamp1Re розповів про тиммейтах за Gambit Esports

Саппорт складу Gambit Esports по Dota 2 Даніял XSvamp1Re Алібаєв охарактеризував своїх тиммейтов в командному влоге з MDL Chengdu Major. Гравець розповів, як потрапив у російський клуб, коли відвідав перший LAN-турнір і які зміни хотів би бачити в нинішній мете.

Даніял XSvamp1Re Алібаєв:

«Shachlo — це такий хлопець, який заряджає всіх. Він душа компанії, заводила. З ним дуже легко знайти спільну мову. Dream’ — це просто задрот. Він постійно грає, він постійно грає. Ми от тільки дограли кланвар або кваліфікацію, тільки виграли квалы на ESL і на мейджор, буквально п’ять хвилин проходить і він вже в паблике грає. Ми всі радіємо, щось обговорюємо, розмовляємо, а він грає постійно. Темыч [fng] — це такий, капітан. До нього постійно якісь геніальні ідеї приходять. Розповідає нам багато історій прикольних і підколює малого. Данило [gpk] найсмішніший. Не знаю чому. Над ним жартують, з ним всі сміються. Коли він всіх підколює, теж дуже смішно всім стає».

XSVamp1Re приєднався до Gambit Esports перед сезоном Dota Circuit Pro 2019/2020. До цього він виступав за Se7eN eSports і The Pango. У нинішньому сезоні Gambit посіла друге місце на ESL One Hamburg 2019, а також виграла квоту на MDL Chengdu Major. На турнірі в Ченду Gambit потрапила в групу D з beastcoast, Invictus Gaming і J. Storm.

Реклама