Деякі подробиці випуску A Project, Project L, F Project та інших ігор від Riot Games

Компанія Riot Games опублікувала свіжі відповіді на питання про новинки, анонсованих раніше на 10-річчя League of Legends. Мова йде про шутере Project A, файтинг Project L і ізометричної RPG Project F.

Нижче ви можете побачити переклад відповідей на питання: Коли я зможу зіграти в цю нову гру?

TFT Mobile: TFT Mobile вийде на iOS і Android початку 2020 року. Спочатку ми запустимо його в декількох країнах, щоб переконатися, що все працює, а потім незабаром розширимось до всіх регіонів Riot. Ви можете попередньо зареєструватися зараз в Google Play.

Legends of Runeterra: Ви можете попередньо зареєструватися прямо зараз playruneterra.com, щоб отримати шанс пограти під час спеціального превью-патча в листопаді і закритої бета-версії на початку 2020 року. Повний запуск, включаючи мобільні пристрої, відбудеться в 2020 році, як тільки ми призначимо точну дату, то дамо вам знати.

League of Legends: Wild Rift: ми плануємо софт-запуск альфа-і бета-версії в деяких країнах на найближчий час. Очікуємо, що до кінця 2020 року версії для iOS і Android будуть повністю доступні в більшості регіонів, а через деякий час з’явиться і консольна версія. Ви можете попередньо зареєструватися зараз в Google Play.

LoL Esports Manager: Ми плануємо перший випуск LPL в 2020 році з наміром поступово розширюватися і включати гравців з інших ліг.

Project А: З часом

Project L і F Project: обидві гри знаходяться на ранній стадії розробки, тому про них ви дізнаєтеся пізніше. Ми хочемо бути впевненими, що коли віддамо що у ваші руки, це буде коштувати вашого часу.

Примітка. Всі терміни запуску можуть бути змінені та можуть відрізнятися в різних регіонах світу.

Реклама