Minecraft Bedrock вийде на PS4 — нові подробиці

Ми вже писали про те, що з’явилася інформація про те, що Minecraft Bedrock вийде на ігрових консолях PlayStation4. У липні стало відомо, що з’явилася інформація про те, що на сайті Entertainment Software Rating Board (ESRB) була зареєстрована відповідна версія гри:

Однак, при цьому не було ніякої додаткової інформації про те, наскільки просунулися переговори між Microsoft і Sony, буде реалізована підтримка крос-платформної гри, можливість грати на серверах Minecraft або Realms і т. д.

Судячи з усього, на всі ці питання можна відповісти ствердно.

Видання Wired опублікувала статтю, присвячену змінам на платформі Playstation 4, в якій сказано:

Незважаючи на відсутність офіційних новин, підтримка крос-платформної гри на PS4 офіційно вийшла зі стадії бета-тестування. Це означає, що консоль зможе підтримувати спільну гру з іншими платформами, розробники яких скористаються цією можливістю. Першою грою, яка скористається нею стане Modern Warfare, вже в цьому місяці. І напевно вона не стане останньою.

Очевидно, що це те, що потрібно Minecraft, і що особливо добре, це не лежить в області домовленостей між двома компаніями, а буде використанням стандартних можливостей Playstation 4.

Коли вийде оновлений Minecraft на Playstation 4, я, звісно, говорити не можу. Але думаю, це була остання перешкода, і власникам плойок чекати залишилося не довго.

 

With a price cut and a new commitment to high-profile games, Sony’s PlayStation Now makes its case to customers.

Peter Rubin, Wired

 

Реклама