Ігри, створені в Dreams, хочуть дозволити переносити на інші платформи

Карім Эттуни, арт-директор і співзасновник студії Media Molecule, заявив, що гра-движок Dreams може вийти не тільки на PS4, а і на інших платформах, зокрема на РС. Але для цього творцям потрібна «аудиторія побільше».

В ході свого виступу на View Conference Эттуни говорив про те, що студія хоче зробити Dreams творчою платформою — причому не тільки на PlayStation. А гравцям хочуть дозволити випускати ігри, створені в Dreams, як повноцінні проекти.

Для цього студії треба отримати комерційну ліцензію, щоб мати можливість видавати дозволи творцям. Але поки що Dreams — власність Sony Interactive Entertainment, і доступна лише в ранньому доступі на PlayStation 4.

Розробники планують додати можливості експорту творінь гравців. В даний час вони досить обмежені: на рівні відеоролика. Творці хочуть розробити інструменти, які б дозволили повністю «витягувати» створену гру і випускати на інших платформах. Ці плани — далеко не першорядні, але розвивати гру студія планує протягом пари десятків років.

Але насамперед ми хочемо довести свої наміри. Ми з самого початку дотримуємося комерційної концепції, яка говорить: все, що ви робите в Dreams, належить вам. І ви можете це використати як завгодно. Спільнота вже робить з допомогою Dreams графічний дизайн, обкладинки альбомів тощо, і використовує творіння для своїх портфоліо і показів.

Карім Эттуни

Втім, не варто забувати, що в загальних правилах є і винятки: Media Molecule видаляє створені гравцями рімейки, якщо цього вимагають правовласники.

Реклама