Фанат запропонував повернути гільдії в Dota 2 — у нього є цілий план!

Користувач reddit з ніком tarambayan запропонував ввести в Dota 2 систему гільдій. На його думку, це полегшить пошук ігри і зробить матчмейкинг більш захоплюючим.

Що з себе буде представляти гільдія:

У складі кожної гільдії може бути не більше 50 гравців. Під час пошуку гри согильдийцы будуть автоматично потрапляти в одну команду. Створювати групу заздалегідь не доведеться. У гільдії буде свій рівень. Його можна підвищити з допомогою перемог у групі, де всі п’ять осіб належать одній гільдії. Із зростанням рівня будуть з’являтися спеціальні косметичні предмети, наприклад, гільдейскі скіни, фрази для колеса чату, прапори або спреї з логотипом гільдії. У гільдії буде керівник, який стежить за порядком і рівнем гри. Замість бойового кубка буде війна гільдій. Її головна відмінність — можливість принести очки досвіду своєї гільдії. В гільдії буде збиратися інформація про гравця: кращі герої, позиція і зароблений досвід для гільдії.

Деякі користувачі нагадали автору, що в Dota 2 вже пробували вводити гільдії до Reborn, але популярністю функція не користувалася.

Stubbby:

«Гільдії були реалізовані і мали нульовий інтерес з боку гравців. У наш час люди об’єднуються навколо серверів Olympus».

Більшість тих, хто залишив коментарі під постом, підтримали ідею.

history_fanatic:

«Той факт, що за стільки років щось подібне так і не з’явилося,— божевілля».

Раніше інший користувач reddit запропонував додати в Dota 2 нового кур’єра — гуску з Untitled Goose Game.

Реклама