COO Evil Geniuses: «У RAMZEs вибуховий характер і він вміє підняти настрій колективу»

Виконавчий директор Evil Geniuses Філіп Арам порівняв Романа RAMZEs Кушнарьова і Эйбэда Азэль Abed Юсопа. За його словами, обидва новачка схожі тим, що відмінно грають в Dota 2, але в інших аспектах вони дуже різні. Про це Арам розповів у новому епізоді документального серіалу «Життя геніїв», який присвячений складу EG.

Філіп Арам:

«RAMZEs і Abed схожі один на одного в тому, що вони чудові гравці в Dota 2. У той же час, в інших аспектах вони абсолютно різні. Abed є втіленням працьовитості — він завжди намагається зробити все для команди. У RAMZEs вибуховий характер і він вміє підняти настрій колективу. Ще він постійно говорить “мяу-мяу” і, здається, ніхто не розуміє, що це може означати. Нам потрібен був такий гравець, який здатний діяти агресивно на кор-позиції, і саме таким гравцем є RAMZEs».

Таль Fly Айзік розповів про свої обов’язки на посаді капітана команди:

Таль Fly Айзік:

«У нас два нових гравця. Це представники абсолютно різних культур, які в минулому виступали за інші команди. Для нас це одночасно новий і захоплюючий досвід. Нам дуже важливо переконатися, що ми можемо бути однією командою. Не думаю, що зможемо зробити це швидко. Нам потрібен деякий час. Більша частина моїх обов’язків — це згуртувати гравців, вибудувати культуру спілкування всередині команди, бути прикладом для них. Я повинен мотивувати їх проводити більше часу разом, як справжня команда».

RAMZEs і Abed офіційно приєдналися до Evil Geniuses у вересні 2019 року. Вони замінили Саїда Самаила SumaiL Хассана і Густава s4 Магнуссона. У жовтні команда пройшла регіональну кваліфікацію на MDL Chengdu Major — перший мейджор сезону Dota Circuit Pro 2019/2020.

Реклама