Який зламав камеру в хоррорі P. T. ютубер показав вирізаний з гри контент

На початку місяця ми розповідали вам про ютубер по імені Ленс Макдональд, який відомий своїми роликами з ігор серії Dark Souls. Однак тоді він зламав камеру в хоррорі P. T. Хідео Кодзимы, щоб дізнатися, що привид Лізи завжди знаходиться за гравцем.

Тепер же Макдональд опублікував на своєму YouTube-каналі повноцінний ролик, який присвячений витесаному контенту і невідомим раніше подробицям інтерактивного тизера Silent Hills.

Наприклад, на стіні в коридорі можна побачити розірвану фотографію Лізи, яка пізніше виявляється на підлозі. Однак насправді фотографій завжди було дві, просто движок гри дозволяв розробникам ховати одну з них від ока гравця і показувати іншу, поки не виконувалися певні умови.

За приблизно такою ж сміху авторам вдалося реалізувати один з моментів з привидом Лізи. У тому ж коридорі він з’являється лише на секунду, а пізніше зникає, але, знову ж, насправді привид просто стає невидимим. Макдональду вдалося модифікувати гру і змусити привид завжди залишатися видимим, щоб краще його роздивитися.

За словами ютубера, інший подібний момент багато гравці могли й не помітити. У початковій кат-сцени P. T. головний герой прокидається в замкненій кімнаті. Через кілька секунд двері відкривається, а в отворі можна помітити якусь фігуру. Як виявилося, двері відкриває героєві все той же привид Лізи.

Нарешті, один з таких об’єктів, який розробники включають і відключають за певних обставин, ніколи не з’являється в грі. Цим об’єктом став обезголовлений труп Лізи, який лежить у ванні, заповненій водою до країв. Зазвичай ця ванна або порожня, або заповнена водою лише наполовину.

Нагадаємо, що P. T. — це інтерактивний тизер Silent Hills від Хідео Кодзимы і Гільєрмо дель Торо. Він вийшов в серпні 2014 року, але після скасування гри в квітні 2015-го тизер видалили з PlayStation Store. Тим не менше всі завантажили P. T. досі можуть грати в нього.

Реклама