Wargaming Game Center поповниться іграми сторонніх студій

Лончер Wargaming Game Center, через який запускаються всі ігри від Wargaming, планують розширити. За словами представників компанії, вже в найближчому майбутньому в цьому додатку з’являться нові проекти від сторонніх розробників. Основним критерієм відбору стане потенційна зацікавленість з боку вже наявної аудиторії. Іншими словами, компанія не збирається залучати нових користувачів, а познайомити старих з іншими іграми.

«Wargaming володіє унікальним досвідом видання власних продуктів і величезною аудиторією по всьому світу, ми відкриті і чекаємо пропозицій на пошту distribution@wargaming.net готові до взаємовигідної співпраці, — каже продакт-менеджер Wargaming Андрій Карпович. — У нас вже з’явилися перші партнери, про яких зовсім скоро розповімо».

Для купівлі нових ігор нинішнім користувачам достатньо буде лише зайти в лончер, де відображаються всі доступні продукти. Новачки зможуть придбати гри в Преміум-магазині, а потім, завантаживши додаток, встановити їх собі на комп’ютер. Більше подробиць обіцяють розкрити 15 вересня під час «Wargaming Fest: День танкіста».

Реклама