Версія для ПК, безшовний світ і понад 100 класів: що ми дізналися з презентації Lineage 2M

NCSOFT провела прес-конференцію, під час якої розкрила цікаві подробиці про довгоочікуваної мобільного MMORPG Lineage 2M. Взявши за основу класичну комп’ютерну гру 2003 року Lineage 2, NCSOFT прагне розширити технологічні кордону корейських MMORPG за допомогою Lineage 2M. Зарубіжний портал MMOCulture склав зведення всієї інформації, отриманої під час цього превью-івенту, а ми підготували для вас переклад статті на російську мову.

Lineage 2M має повністю тривимірною графікою з підтримкою дозволу 4К Ultra HD. В основному, це відноситься до ПК-версії, про яку буде сказано далі.

Технологія Collision Detection (Виявлення зіткнень) дозволить гравцям відчути більш реалістичне вплив при взаємодії з об’єктами, наприклад, під час боїв. Ця система також поліпшить реакцію монстрів на атаки, особливо під час рейдів босів.

У грі буде безшовний відкритий світ, а значить гравці зможуть подорожувати по локаціях без жодних завантажень. Для більш зручного переміщення передбачені такі функції, як телепорт і політ на вивернах.

Замість безлічі різних серверів Lineage 2M буде один великий сервер з безліччю каналів. Повідомляється, що кожен канал стане вміщати в себе більше 10 000 гравців в будь-який час, а це дозволить взяти участь у масових PvP – і PvE-битвах.

Засновник і генеральний директор NCSOFT Кім Пек-Чжин (зображення нижче) похвалився на сцені тим, що «в найближчі кілька років не буде ніякої гри, яка технічно відповідала б Lineage 2M».

Незважаючи на те, що Lineage 2M бере за основу Lineage 2, в грі також будуть персонажі і локації, ексклюзивні для ремейка.

У грі «дюжина» світових босів, і гильдиям доведеться битися за них один з одним — щось на зразок PVPVE-сценарію.

Судячи з усього, в Lineage 2M варто очікувати оригінальні класи. NCSOFT заявила, що релізна версія буде включати в себе більше 100 класів, що значно більше, ніж на ПК.

Зачіпаючи проблему мобільних пристроїв, NCSOFT заявила, що сама гра буде коригувати графіку і кількість гравців, які відображаються на екрані у відповідності зі специфікаціями телефону або планшета. Мета полягає в тому, щоб забезпечити максимальну зручність роботи з мобільним пристроєм, незалежно від його потужності.

Далі ми познайомимося з Purple, новим емулятором мобільних ігор для ПК від NCSOFT. Гравці на мобільних пристроях і користувачі Purple на ПК будуть грати на одних і тих же серверах, що робить Lineage 2M крос-платформної грою. Purple також має вбудовану підтримку клавіатури і миші.

Lineage 2M стане першою грою на Purple, яка буде оптимізована за допомогою цього емулятора. Purple володіє можливістю прямої трансляції, поряд з переглядом інших стримов. На даний момент програма використовує мобільні методи оплати замість традиційних способів поповнення рахунку на ПК.

Реклама