В World of Warсraft знайшли «секретну» кат-сцену тільки для вірних Сільвані

Компанія Blizzard випустила патч 8.2.5 для World Of Warcraft, де гравці нарешті змогли побачити завершення воєнної кампанії. Але навіть після закінчення цих відео, є на що поглянути. Принаймні, якщо ви залишилися вірними Сільвані.

Далі знову йдуть спойлери

Як дістатися до «лояльного» фіналу? Щоб розблокувати додатковий ролик, ви повинні бути персонажем Орди і протягом всієї військової кампанії вибирати варіанти рішень тільки з Натаносом або Сильваной. Тільки тоді стане доступний ще один квест після завершення військової кампанії.

Один з темних рейнджерів Сильваны дає гравцям особливий предмет.Він переміщує користувачів в Башту Ветрокрылых в Примарних землях. Це старий будинок Сильваны до того, як вона була знищена Батогом. При розмові з нею починається невелика сцена, де вона і гравець піднімаються вежі повз духів банши.

Ось маленький монолог, який говорить Сільвана:

Ах, чемпіон, я не була впевнена, що ти втечеш з Оргриммара. Якби зрадники знали про ваші послуги для мене, вони б закували вас в залізо … або ще гірше.

Непродуманий виклик Саурфанга передчасно закінчив війну, але це вже не важливо. Незліченні душі були нагодовані голодної темрявою. Хоча мені немає справи до життя, я пошкодувала Відреклися. З-за великої несправедливості, яка зробила їх такими, які вони є. Я розумію жорстокість долі краще, ніж хто-небудь інший.

Але незважаючи на те, чому я їх навчила, вони вперто чіплялися за життя. Вони дізнаються правду разом з усіма іншими.

Моя угода з Азшарой ще принесе свої плоди. Армії Азерота зіграють зі своїм господарем, і він заповнить вулиці трупами. В кінці він теж буде служити смерті.

Досить. Є приготування, які потрібно завершити. Наступного разу, коли ми побачимося, ви зрозумієте.

Що це означає? Сільвана уклала договір з Азшарой. Всі дії в Назьятаре були не просто пасткою для Альянсу, але частиною грандіозного плану, який вона і Азшара переслідують. Тепер ви можете багато розмірковувати про те, що це означає для Азшары і Сильваны.

Ймовірно, що Азшара також обдурила Н’Зота, бо знала, що він кине її, як тільки звільниться від своїх ланцюгів. Оскільки Азшара хоче грати роль одноосібного правителя, укладення угоди з Сильваной було б хорошим способом вирішення проблеми з Н’Зотом.

До речі, багато гравців вважають, що події цієї історії тепер будуть ідеально відповідати витоку доповнення «Shadowlands». Це вписалося б у діалог Сильваны, яка говорить, що «душі були нагодовані».

Реклама