В PS Store стартували попередні замовлення The Last of Us: Part II

Sony почала збір попередніх замовлень The Last of Us: Part II у вітчизняному PS Store. Як і повідомлялося вчора, у Росії гра знову вийде під локалізованим назвою «Одні з нас. Частина II».

Стандартне видання за 4499 рублів включає лише саму гру, а розширене видання за 5099 рублів ще і саундтрек, міні-артбук, шість аватарок PSN і динамічну тему для PS4. До того ж за передзамовлення гравці отримають аватарку у вигляді татуювання Еллі і два бонуси:

  • Збільшення ємності магазину для пістолета Еллі.
  • Керівництво по створенню рецептів і поліпшень.

Швидше за все, під час проходження ці бонуси можна буде отримати і без попереднього замовлення, а за його оформлення гравці зможуть використовувати їх дещо раніше.

До того ж у магазині з’явився синопсис сиквела, який в цілому не розповідає чогось нового: все описане можна дізнатися з вчорашнього трейлера, де також повідомили дату виходу гри — 21 лютого.

П’ять років потому…

Після смертельно небезпечної подорожі по охопленій епідемією Америці Еллі і Джоел осіли у Вайомінгу. Влаштувавшись у процвітаючій громаді, вони здобули бажану стабільність, незважаючи на постійну загрозу нападу заражених втрачають сенс життя вижили.

Але одного разу жорстокі події руйнують це спокій, і Еллі знову відправляється в шлях, щоб відновити справедливість. Йдучи по сліду тих, хто порушив світ, вона стикається з важкими фізичними та емоційними наслідками своїх дій.

У списку ключових особливостей, крім інформації про «зворушливої історії» подорожі «чудового світу», повідомляється про напружених битвах в ближньому бою, плавних анімація і динамічній системі маскування.

The Last of Us: Part II вийде 21 лютого тільки на PS4 — покупців на диску чекає невеликий сюрприз, оскільки продовження «Одних з нас» стане другою грою на консолі з двома дисками в комплекті. Першою була Red Dead Redemption 2.

До того ж Ніл Дракманн повідомив, що новинка — сама амбітна і тривала гра в історії Naughty Dog, тому для проходження знадобиться як мінімум 20 годин.

Реклама